• Telefon: +36 77 521 160
  • Mobil:+36 30 616 6488
  • Email: mi@modinvest.hu
  • Nyitvatartás: 08:00 - 16:30

www 1.0

Állásajánlataink

Művezető

A Modinvest Kft., az építőipari szektor egyik dinamikusan bővülő, piacvezető vállalata munkatársat keres Művezető munkakörbe.

feladatok

  • kivitelezési munkák helyszíni irányítása
  • saját és alvállalkozó fizikai dolgozók helyszíni irányítása
  • kitűzési munkák
  • napi szintű kapcsolattartás építésvezetővel, alvállalkozóval
  • kivitelezés napi munkafolyamatainak irányítása, követése
  • napi munkavégzéshez szükséges anyagok biztosítása
  • Építő gépek és építési anyagok kontrollálása
  • A kivitelezés ütemtervnek megfelelő haladásának biztosítása, beavatkozás a kritikus pontokon

Elvárások

  • középfokú vagy felsőfokú építőipari szakirányú végzettség
  • nagyfokú önállóság, döntéshozatali képesség
  • jó kommunikációs képesség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat

amit nyújtani tudunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Projekt helyszínen történő munkavégzés
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli munkavégzés

munka megnevezése:
Generál kivitelezés (Kecskemét)

munka helye:
Kecskemét területe

Munka leírása:
művezető

megkívánt végzettség:
Műszaki végzettség, Jogosítvány, számítógépes ismeret
Bérezés:
Ajánlat alapján

Sticky Banners

Társaságunk 1990. 04. 09-én jött létre magánszemélyek társulásával Modinvest Építőipari- Beruházó- és Kereskedelmi Kft. néven. A Bács-Kiskun Megyei Bíróság 1990. Június 05-én, Cg: 03-09-000330. szám alatt jegyezte be a céget a cégnyilvántartásba. A Modinvest Kft 1990. óta végzi eredményesen tevékenységét.

Friss hírek

Összes hír

Nyitva Tartás

Hétfő - Péntek
8:00 - 16:30
Szombat
Zárva
Vasárnap
Zárva

A raktárak nyitva tartása ettől eltérő lehet. Kérjük egyeztessen előzetesen kollégánkkal!

Hírlevélre feliratkozás

Iratkozzon fel a legfrissebb tartalomra, frissítésekre, felmérésekre és ajánlatokra.

Adatvédelmi irányelvekGDPR